czwartek, 28 lutego 2013

Własny Sklep Internetowy za 0 zł i jego możliwości.


Własny Sklep Internetowy za 0 zł i jego możliwości.


Projekt „Własny Sklep za 0 zł”. To był strzał w dziesiątkę!

Własny Sklep Internetowy za darmoZakupy, to największy ze wszystkich innych biznes świata i dotyczy każdego z nas bez wyjątku. Dlaczego? Bo każdy człowiek bez zbędnego naciągania i przekonywania musi jeść, pić i ubierać się. Nie ma wymuszonych obrotów i wyciągania od ludzi pieniędzy. Zakupy robimy wszyscy aby zaspokoić swoje niezbędne do funkcjonowania, podstawowe potrzeby. Jak to się ma do zarabiania? Projekt Familo to po prostu ogromny sklep internetowy, jednak skonstruowany w ten sposób, aby dzielić się wypracowanym zyskiem z obrotów ze swoimi klientami.
Czym jest jeszcze program Familo? Program jest przede wszystkim alternatywą dla wszystkich tych ludzi, którzy marzą o wzbogaceniu się i poprawieniu jakości swojego życia, a nic do tej pory im nie wychodziło. Familo absolutnie pozwala na wypracowanie nieograniczonych dochodów, i to jest opcja dla aktywnych i zdecydowanych. Familo, to niewątpliwy Hit biznesowy, który już teraz na samym początku funkcjonowania jest przełomem na olbrzymią skalę, bo jest absolutnie najprostszym, opartym na prosumpcji projektem biznesowym na rynku polskim i europejskim.
Czy zdarzyło Ci się marzyć o biznesie, w którym nie trzeba nic sprzedawać, „wciskać” coś na  siłę komukolwiek,   nie płacić  opłat wstępnych za startery i licencje?    No właśnie. Z drugiej strony – czy znasz kogoś, kto nie kupuje żywności, napojów, kawy, herbaty i innych podstawowych dóbr konsumpcyjnych? Dobrze wiesz, że każdy z nas te dobra kupuje i co więcej – musi kupować aby żyć. To jest właśnie ta różnica. Familo jest dokładnie takim wymarzonym przez wielu biznesem!

Podstawowe korzyści ze współpracy z Familo:


 • 6% zwrot od własnych zakupów – (cashback), a oprócz tego – konkurencyjne ceny produktów w porównaniu z każdym innym sklepem w kraju.
 • Absolutnie ZERO opłat wstępnych – dosłownie każdy ma szansę, bez względu na obecny status finansowy, pochodzenie, wykształcenie i obecny zawód i zainteresowania.
 • Projekt oparty na zwykłych codziennych zakupach – brak elementów sprzedaży produktów, a asortyment produktów jest Ci doskonale znany z marketów, sklepów z których korzystasz na co dzień. Nie ma tu żadnej filozofii ani ideologii – zwykłe zakupy powszechnie znanych produktów.
 • Nieograniczone dochody – tylko Ty decydujesz o tym ile zarobisz we współpracy z Familo.
 • Wygodne zamawianie przez Internet z dostawą w dowolne miejsce Polski – każdy ma szanse.
 • Promujesz i uczysz tego biznesu innych – jeśli chcesz zwielokrotnić swoje dochody – przez linki referencyjne i klasyczne spotkania przy kawie i ciasteczkach.

Uwaga dla leniwych ;) – Nie musisz być aktywny, aby zarabiać, Program Familo przewiduje możliwość dochodów nawet dla mniej aktywnych, poprzez specjalne możliwości programu rozliczeniowego
Nie wiem czego pragniesz w tej chwili, ale wiem na pewno, że życie na dobrym poziomie finansowym nie jest dla tych, którzy się boją lub zastanawiają. Co więc otrzymasz oprócz wymiernych korzyści jakie daje biznes Familo?
 • otrzymasz dostęp do szkoleń i warsztatów online, w tym szkolenia z rozwoju osobistego i kształtowania postawy biznesowej i liderskiej
 • otrzymasz dostęp do naszej grupy wsparcia przy rozwijaniu biznesu z Familo
 • otrzymasz możliwość konsultacji z najlepszymi liderami biznesu Familo, Skype, telefon, spotkania.

Każdy z nas ma prawo wybierać swoją drogę, Ty i ja jesteśmy kowalami swojego losu, dlatego ja Ciebie do niczego nie namawiam. To co tu czytasz, to tylko informacja, która może stać się dla Ciebie świetną alternatywą bez żadnej wymiernej inwestycji i ryzyka, więc odpowiedz sobie – czy warto? Zobacz teraz dla kogo jest ten genialny, biznesowy program Familo:

 • dla tych, co przede wszystkim chcą kupować taniej niż gdziekolwiek indziej w kraju!
 • dla tych, którzy szukają swojej szansy i są gotowi i zdecydowani na zaangażowanie,
 • dla wszystkich ambitnych, ale bez perspektyw w obecnej pracy czy innej działalności,
 • dla świadomych ludzi na etatach i w biznesach tradycyjnych, którzy nie są zadowoleni ze swojego stylu życia i tego co mają,
 • dla ludzi, którzy wiedzą, że aby coś w życiu osiągnąć, warto działać i mądrze pracować,
 • dla liderów i marketingowców, jak i laików, i początkującym dopiero.

Razem z nami i Familo możesz iść dwoma drogami:

 1. Jako klient – jesteś pasywny i masz rabaty – Ty i Twoja rodzina (lub Twoja firma) kupuje produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, nawet do 15% taniej!
 2. Jako biznesowy partner – Twoje konto w Familo, to Twoja niezależna firma, i zarabiasz tyle, ile z siebie dasz i pomożesz innym.

Biznes Familo jest na początku działania, więc to dla Ciebie podwójna szansa, aby zdobywać większy rynek, a pieniądze jakie są do zdobycia, to od 90% rabatów od zakupów, do nawet kilkuset tysięcznych zarobków miesięcznie dla ludzi poważnie traktujących siebie, współpracę oraz całyprojekt Familo. To wszystko może być teraz w Twoich rękach, więc zapamiętaj, że warto jest robić coś innego niż „wszyscy” ludzie, aby móc mieć to, czego „wszyscy” ludzie nigdy mieć nie będą :)
A


A
Poniżej możesz zobaczyć i posłuchać rzeczowej prezentacji na temat projektu Familo
A
Jeśli masz jakieś pytania związane z tym projektem zapraszam do kontaktu. Na wszystkie postaram się rzeczowo i rzetelnie odpowiedzieć, a poniżej klikając w przycisk możesz się zarejestrować i obejrzeć Familo od środka.
A

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz