wtorek, 11 grudnia 2012

Cała prawda o Familo


Cała prawda o Familo!

Jeśli chcesz uczestniczyć w jakimś projekcie, to dobrze jest  najpierw poznać o nim całą prawdę.

To też na początku wiele osób chciało wiedzieć jaka jest prawda o Familo, szczególnie jeszcze przed formalnym Pree Lunch’em.

prawda o familoPóźniej kiedy to się już wyjaśniło i była możliwość, aby się spotkać bezpośrednio z tymi osobami w Warszawie, to dalej interesowała ich taprawda o Familo. Padały kolejne pytania – gdzie są magazyny, kiedy ruszy sprzedaż, która firma kurierska będzie odpowiadała za dostarczenie towaru itp. itd…
Dzisiaj już  cała prawda o familo nie stanowi żadnych tajemnic. Otóż Familo to…Spółka z o.o. z siedzibą w m. Gorzewo 60A 09-200 Sierpc, nr KRS 000422290 – a w skład zarządu spółki wchodzą dość znane i  powszechnie szanowane w swoich środowiskach osoby: czyli:
Prezes Zarządu Mariusz Kopyciński, Wiceprezes Zarządu Piotr Kołakowski (którego miałem przyjemność osobiście poznać w Krakowie) i Członek Zarządu Krzysztof Kolasiak.
- I w ten sposób prawda o Familo zaczęła wychodzić na jaw.
Spółka ma do dyspozycji oczywiście wiele innych osób, w tym prawników, informatyków, osób odpowiedzialnych za magazyny i ich pracowników etc. A sprzedaż ruszyła w dniu 21 września 2012r.
Później były kolejne pytania i wątpliwości – jakie towary będą w sklepie, w jakich cenach, … a gdy i taprawda o Familo przestała być już tematem tabu, to padały następne, m.in kim są założyciele Familo i czy są to osoby, które będą potrafiły udźwignąć ten ciężar i czy rzeczywiście sobie z tym poradzą?
Okazało się, że założyciele Familo wcześniej prowadzili już hurtownie w realu, ale również działali w różnych systemach internetowych, poznając w ten sposób działania marketingu sieciowego od podszewki.
A ponieważ widzieli w tym wszystkim wiele niedoskonałości postanowili to wszystko zebrać razem w sensowną całość i utworzyć z tego coś wyjątkowego. Coś, co pozwoliłoby faktycznie wszystkim na prowadzenie na bazie tego produktu własnego biznesu (bądź e-biznesu).
A jednocześnie trzeba było tak zachęcić do tego osoby, które nie za bardzo odnajdują się w biznesie, aby mogły one czerpać przyjemność i połączyć tą przyjemność z pożytecznym. Tym pożytecznym okazało się kupowanie po praktycznie zdecydowanie najniższych cenach, a przyjemność, to dokonywanie zakupów bez konieczności wychodzenia z domu.
Stworzono w związku z tym NIESAMOWICIE INNOWACYJNY PROJEKT, w którym wykorzystano wszystkie dobre strony robienia biznesu w realu łącząc to z e-biznesem.
Otóż :
  • zagwarantowano brak jakichkolwiek opłat wstępnych, dając tym samym możliwość uczestnictwa w tym projekcie dla wszystkich zupełnie za darmo,
  • w ramach tego programu otrzymujesz własny sklep (a właściwie hurtownię),
  • dostajesz do dyspozycji program partnerski pozwalający zarabiać na zakupach, a więc na tym, co i tak każdy z nas robi codziennie,
a przy tym wszystkim nie musisz nic sprzedawać!
Powoduje to ogromną różnicę w stosunku do innych istniejących już na rynku systemów , gdyż:
  1. nie musisz na wstępie dokonać zakupu tzw. „startera” i
  2. co ważniejsze nie ma tego drugiego najbardziej bijącego po kieszeni elementu – czyli miesięcznego abonamentu.
Przy czym, żeby była jasność wprowadzono tzw. opłatę administracyjną w kwocie 14 zł miesięcznie, ale płacisz ją dopiero wówczas, gdy zaczniesz już zarabiać.
No tak dobrze, to nie ma faktycznie w żadnym innym tego typu systemie.
Teraz to już tylko kwestia czasu kiedy wejdą kolejne produkty i kiedy cały polski rynek zostanie zdominowany przez Familo.
Bo prawda o familo jest taka, że  już ogromna ilość ludzi robi zakupy tą drogą, a jak dojdą kolejne produkty to wszyscy będą chcieli tutaj robić zakupy.
Inna rzecz, że aby poznać całą prawdę o Familo, to trzeba też poznać opinie o familo osób, które już w tym projekcie uczestniczą.
No i najlepiej samemu zapoznać się z tym projektem: teraz już familo – dawniej klub konsumenta.
Czy Ty też uważasz, że w Familo możesz robić najtańsze zakupy na rynku?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz