poniedziałek, 10 grudnia 2012

Czy oszczędzanie pieniędzy to też zarabianie?


Drogi Czytelniku… jak myślisz…?
Czy oszczędzając pieniądze, równocześnie zarabiasz?
Czy w Twojej głowie nie rodzi się myśl, że…
OSZCZĘDZANIE = ZARABIANIE
i czy nie sądzisz, że ta myśl powinna towarzyszyć Tobie codziennie?
Pozwól, że podpowiem Ci jak oszczędzać, żeby na tym jeszcze zarabiać 
Moje zdanie na ten temat jest takie: oszczędzając już zarabiasz 
Jasne – powiesz – przecież najpierw muszę wydać pieniądze, aby w ten sposób zarobić (oszczędzając).
Tak, to prawda, ale czy nie warto zastanowić się jak i gdzie kupić taniej produkty, aby nie przepłacić a także zaoszczędzić czas na chodzenie po sklepach i porównywanie cen?
Co z tego, że zarabiasz X pieniędzy i te wszystkie pieniądze przeznaczasz na konsumpcję (np. jedzenie, samochód, wynajęcie mieszkania, spłatę kredytu itp.). Kupując inteligentnie nie wydasz całej kwoty X, ale wydasz kwotę mniejszą, zatem jeśli coś Ci jeszcze zostanie, to mówi się, że ZAOSZCZĘDZISZ.
Spytasz mnie pewnie – to skoro jesteś taki mądry, to powiedz mi jak mogę zaoszczędzić?
Moja odpowiedź dla Ciebie jest bardzo prosta: kupuj tam, gdzie otrzymasz korzystne rabaty i nie będziesz musiał szukać towarów w różnych sklepach i porównywać ich cen.
Takie zakupy umożliwia familo.
Po rejestracji od razu otrzymasz rabaty 5-10% w porównaniu do cen marketowych, dyskontowych, a nawet do 30% w porównaniu do sklepów osiedlowych.
Czy nie jest oszczędnością wydanie mniej pieniędzy na zakupy (towary), które i tak musisz kupić, a do tego kupienie ich w jednym miejscu, nie wychodząc z domu (przez Internet)?
familo możesz także zarobić na promowaniu takiego sposobu robienia zakupów. Niczego nie sprzedajesz, a jedynie polecasz innym, aby robili to samo, co Ty robisz – czyli taniej kupowali. I to z darmową dostawą do domu 
Jakie są zalety robienia zakupów w familo?
  1. Oszczędzanie na ulubionych produktach (znane marki, znani producenci) – tych produktów nie musisz reklamować, bo są rozpoznawalne na rynku!
  2. Zarabianie na budowaniu swojej grupy konsumentów – po prostu zapraszasz swoją rodzinę, swoich znajomych, aby kupowali taniej i polecali tę formę robienia zakupów innym.
Jakie osiągniesz korzyści przystępując do familo?
  • Przyłączenie nic nie kosztuje bezpłatna rejestracja.
  • Oszczędzasz na własnych zakupach.
  • Zarabiasz na polecaniu familo innym osobom.
Życzę Ci, abyś osiągnął sukces w życiu – ten materialny, bo przecież rozmawiamy o zarabianiu.
Dołącz do mojej grupy w familo (aby dołączyć musisz mieć zaproszenie) i zacznij oszczędzać na własnych zakupach – wydawaj mniej pieniędzy na wszystkie te produkty, które i tak musisz na co dzień kupować.
Jak już zaczniesz oszczędzać, pokażę Ci jak możesz także zarabiać. Zatem do usłyszenia, a jeśli chcesz się dowiedzieć szybciej, napisz do mnie, a powiem Tobie jak możemy współpracować i wspólnymi siłami zarabiać wspomagając siebie wzajemnie.
Jeszcze raz życzę Tobie sukcesów i wolności finansowej.

Zarejestruj się teraz do familo, aby robić tańsze zakupy i zarabiać ;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz