sobota, 23 lutego 2013

Zarabiaj na zakupach w programie partnerskim FamiloFamilo -  pierwsza prawdziwa wspólnota konsumencka

Codzienne zakupy w cenach niższych niż w osiedlowych sklepach i marketach.
Dostawa zakupioonych produktów do domu gratis.
Możliwość stworzenia własnego e-biznesu w oparciu o rewelacyjny plan marketingowy.

Program Partnerski Familo - zarabianie na zakupach

Plan marketingowy Familo funkcjonuje na zasadzie wielopoziomowego programu partnerskiego typu PPS ( pay-per-sale) - zapłata za pośredniczenie w sprzedaży.
Nie musisz niczego osobiście sprzedawać, prowadzić sklepu itp. Starasz się tylko skierować i zachęcić potencjalnych klientów do wejścia na stronę sklepu Familo i dokonania tam przez nich zakupu. Firma Familo zyskuje dzięki temu więcej klientów a zyskiem dzieli się z Tobą.
Prowizja jaką otrzymujesz od Familo nie jest uzależniona od wielkości Twoich zakupów w sklepie lecz od zakupów osób, które do programu Familo zaprosiłeś oraz osób przez nie zaproszonych.
Prowizja jaką otrzymujesz za pośredniczenie w sprzedaży produktów familo jest prowizją wieczną. Cóż to oznacza? Klient, który zarejestrował się w sklepie familo z Twojego polecenia jest na zawsze przypisany do Twoje grupy zakupowej. Dopóki klient będzie w tym sklepie robił zakupy Ty zawsze będziesz otrzymywał prowizję
Program partnerski familo jest program wielopoziomowym. Otrzymujesz prowizje aż do 9 kręgu.

Struktura prowizji w Familo przy zalożeniu, że każdy uczestnik programu robi zakupy w sklepie Familo za 150 zł miesięcznie

familo - plan marketingowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz