sobota, 23 lutego 2013

Familo - Plan 5 x P


Dlaczego warto przystąpić do  Familo ?

Kupujesz produkty, które doskonale znasz z półek sklepowych nawet do 30% taniej.
Oszczędzasz czas i pieniądze robiąc zakupy w domu, a przesyłka dotrze bezpłatnie do Ciebie.
Polecasz sklep Familo znajomym i rodzinie - tworzysz sieć klientów, a Familo wypłaca Tobie premie i prowizje.
Rejestracja w programie jest całkowicie DARMOWA

Familo - Plan 5 x P

Familo - przyłącz sie do programuPrzyłącz się do Familo

Przyłącz się do programu familo poprzez bezpłatną rejestrację na stronie www, którą umożliwi Ci osoba rekomendująca.
Zarejstrować się możesz korzystając z tego linku www.familo-sklep.com/rejestracja
Po skorzystaniu z linku, pierwszym etapem rejestracji jest wybór rodzaju konta – "Konto osobiste" wybierają osoby nieprowadzące działalności gospodarczej natomiast "Konto firmowe" podmioty gospodarcze.

Familo - przyłącz sie do programuPoznaj Familo

Panel sklepu internetowego familo dostępny jest tylko dla osób lub firm zarejstrowanych w systemie. Po zalagowaniu sie do familo poznasz ofertę sklepu i przygotujesz swoje pierwsze zamówienie. Jeżeli osiągnie ono wartość co najmniej 150 zł, otrzymasz przesyłkę w ciągu dwóch do pięciu dni roboczych, a koszt kuriera będzie opłacony przez Familo.

Familo - powiedz o programiePowiedz o Familo

Powiedz lub napisz do znajomych o naszej inicjatywie, zaproś ich na spotkanie informacyjne lub prześlij im taką prezentację razem ze swoim linkiem referencyjnym. Przygotuj tekst reklamowy sklepu familo zawierający Twoj link referencyjny i umieszczaj go w stopce wszystkich maili, które wysyłasz. Jeśli prowadzisz sewis internetowy umieść w nim baner reklamowy sklepu familo (banery, prezentacje oraz inne materiały reklamowe są do pobrania na stronie familo po zalogowaniu się - zakładka biuro - do pobrania).

Familo - poszerzaj wiedzę o programiePostaraj się

Postaraj się, aby co najmniej raz w tygodniu poszerzać swoją wiedzę z zakresu efektywnego komunikowania się z osobami, które już są w Twojej grupie zakupowej jak i z tymi, które dopiero do niej przystąpią. Bierz udział w szkoleniach i videokonferancjach (webinarach) organizowanych przez Familo. Webinary prowadzone zarówno przez firmę, jak również przez liderów, mających największe grupy zakupowe odbywają się codziennie o godzinie 20 (od poniedziałku do piątku) pod adresem www.gvowebcast.com/conference,familo

Pamiętaj

Pamiętaj, nie jest Twoim zadaniem sprzedawanie oferowanych przez Familo produktów. Masz jedynie poinformować swoje grono znajomych, że jest taka inicjatywa, do której już przystąpiłeś. Będzie to obopólna korzyść, jeśli oni także się zarejestrują.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz