O Familo

Poznaj Firmę Familo...

Głównym założycielem firmy FAMILO jest Grzegorz Kopyciński, który zbudował grupę wspólników i zarazem współtwórców projektu. 5-ciu wspólników z doświadczeniem z różnych dziedzin - takich, jak np. import towarów z zagranicy i handel tradycyjny, marketing sieciowy, informatyka, prowadzenie szkoleń, prawo... oraz grupa pracowników + coraz większa grupa liderów, to zespół, dzięki któremu FAMILO coraz mocniej się rozwija od roku 2012, zdobywając coraz większą rzeszę klientów i partnerów.

Ale Czym Jest Familo?

Takim punktem "wyjściowym" w biznesie FAMILO, jest sklep internetowy, w którym każdy zarejestrowany użytkownik, może zamawiać dowolne produkty (np. zdrową żywność, chemię gospodarczą, artykuły farmaceutyczne, a nawet paliwo do samochodu), które następnie kurier dostarczy bezpośrednio do domu takiego użytkownika/klienta. Z systematycznych zakupów w sklepie Familo, wynika sporo korzyści (o których więcej dowiesz się za chwilę). FAMILO to nie tylko sklep, ale również program partnerski, program liniowy, program paliwowy... FAMILO jest projektem z jednej strony bardzo prostym, a z drugiej bardzo złożonym, ponieważ z każdym rokiem jest coraz więcej elementów/możliwości, dzięki którym każdy użytkownik może zarówno sporo pieniędzy oszczędzać na zakupach codziennych, jak również zarabiać pieniądze na coraz więcej sposobów.

Zalety Projektu Familo Wyróżniające Go Na Tle Większości Firm w Polsce

1. Bezpłatna rejestracja w systemie.
2. Brak stałej opłaty rocznej, aby kontynuować przynależność.
3. Oferta znanych produktów, cenionych marek w atrakcyjnych cenach.
4. Brak elementu odsprzedaży i potrzeby poznawania nowych i nieznanych artykułów.
5. Możliwość generowania korzyści na podstawie własnych zakupów:
- Bonus Cash Back - za dokonanie jednorazowo zakupu o wartości co najmniej 200 zł,
- Bonus Lojalnościowy - za systematyczne zakupy (min. jeden zakup w miesiącu).
6. Możliwość uzyskania rabatów do 90% wartości własnych zakupów.
7. Prosty system poleceń, dzięki któremu możesz generować dochody na podstawie obrotów Twojej grupy zakupowej.
8. Możliwość jednoczesnego budowania wielu grup zakupowych


>>>DOŁĄCZ DO FAMILO<<<

Siedziba Spółki Familo

Firma FAMILO nie posiada sklepu stacjonarnego. Cały projekt rozwijany jest przede wszystkim w Internecie (online), czyli sklep Familo funkcjonuje również w Internecie, aczkolwiek Familo oczywiście posiada fizyczną siedzibę, gdzie znajduje się biuro i magazyny towarowe, skąd też wysyłane są zamawiane produkty... i siedziba ta jest umiejscowiona pod adresem:
FAMILO Sp. z o.o.
Gorzewo 60A
09-200 Sierpc

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
KRS 0000422290
NIP 776-16-98-489
REGON 146151734

Dynamiczny Rozwój Familo

FAMILO jest niewątpliwie projektem rozwojowym. Informacje, które znajdziesz na podstronach tej strony, na której właśnie się znajdujesz - prawdopodobnie nigdy nie będą w pełni oddawać całej "istoty" biznesu Familo, ponieważ praktycznie z miesiąca na miesiąc ten projekt się zmienia (w takim sensie, że jest stale ulepszany, są stale dodawane nowe produkty, nowe możliwości generowania oszczędności na zakupach i zarabiania pieniędzy/budowania pasywnych dochodów). Tak więc trzeba po prostu być w tym projekcie i obserwować go na bieżąco, bo ciekawych rozwiązań jest tutaj coraz więcej.

Familo idzie w kierunku nowoczesnych rozwiązań - np. matryca oparta o kręgi w programie partnerskim, została opracowana i uruchomiona na rynku polskim przez Familo (Familo jest pierwszą firmą w Polsce, która tego dokonała), firma Familo również jako pierwsza w Polsce, uruchomiła sprzedaż paliw płynnych i LPG przez Internet, Familo jako pierwsza firma na świecie, stworzyła autorski "program liniowy", który wpłynął na znaczny rozwój firmy oraz na znaczne zwiększenie dochodów użytkowników...
FAMILO przez cały czas się prężnie rozwija, pomysłów na rozwój firmy nie brakuje i są one przez cały czas realizowane...

Można pokusić się o zdanie, że w FAMILO po prostu nie opłaca się nie być.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz