O Autorze

Witaj na moim blogu!
Ja nazywam się Dariusz Kaczmarek. Od 2010 roku interesuję się zarabianiem w Internecie i testuję różne rozwiązania z tym tematem związane.
Od 2010 roku jestem przedsiębiorcą, a partnerem firmy FAMILO praktycznie od początku jej istnienia, powstawania…, czyli od 2012 roku.
Jak możesz również zauważyć – jestem blogerem. Od kilku lat prowadzę swoje blogi (wszystkie związane z zarabianiem w Internecie, z budowaniem biznesu online…).

Jestem także pomysłodawcą i współtwórcą takich projektów jak:
NiezaleznyPartner.pl którego celem jest pomoc moim partnerom i ich partnerom w budowaniu swojego biznesu opartego o firmę FAMILO

AIOP Team Polska – ten projekt daje kompleksowe rozwiązania w kwestii zarabiania w Internecie. Skierowany jest on do wszystkich ludzi, którzy chcą zbudować swoje źródło dochodu w Internecie, bez względu na obecną wiedzę i umiejętności w tej kwestii. AIOP Team Polska to konkretne źródła dochodu z wysokimi prowizjami, sposób na start z własnym biznesem (bez konieczności rejestracji dział. gospodarczej) z bardzo niskimi kosztami za pierwszy miesiąc i możliwością budowania swojego biznesu bez kosztów przez następny ok. rok czasu.
AIOP Team Polska
AIOP Team Polska to również zamknięty system szkoleniowy dla naszej grupy partnerów, gdzie wszystko jest krok po kroku pokazane, co i jak trzeba robić + narzędzia marketingowe, dzięki którym jest o wiele łatwiej budować swój biznes.
Jeśli poszukujesz ciekawych rozwiązań w kwestii zarabiania w Internecie, to zapraszam do współpracy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz