poniedziałek, 17 marca 2014

AKCJE FAMILO ROSNĄ!


Pisząc w temacie „Akcje Familo rosną” miałem na myśli rewolucyjne zmiany, jakie zarząd spółki wprowadził z dniem 01.09 tego roku.

Po pierwsze zdecydowanie powiększyła się oferta sklepu Familo (teraz to już grubo ponad 1200 artykułów).
Po drugie zmienił się sposób naliczania premii, zdecydowanie na korzyść użytkowników tego super projektu, jakim jest niewątpliwie Familo.
Nastąpiła jeszcze jedna bardzo ważna zmiana i dotyczy to osób, które jeszcze się nie zdecydowały na udział, a właściwie na tanie zakupy z darmową dostawą do domu i szansą na rabaty na wszystkie artykuły dostępne w sklepie Familo, sięgające 90%, a w praktyce na zakupy za 10% ich wartości.
Już teraz możesz sprawdzić artykuły codziennego użytku w atrakcyjnych cenach nawww.sklep.familo.com.
Oto zmiany w skrócie, jakie nastąpiły po 01.09 w Familo:
1. Ceny produktów znacząco spadły o około 5% Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które chcą oszczędzać na zakupach.
2. Zwiększył się asortyment produktów w Familo. I będzie się zwiększał.
3. Sklep Familo jest widoczny już przed rejestracją. Pozwoli to potencjalnym klientom ocenić czy gama i ceny produktów są zadowalające.
4. 20 złotych na start – (promocja czasowa) Każda nowa osoba zapłaci za zakupy 20 zł mniej. warunek: musi zrobić zakupy do 48 godzin od rejestracji.
5. Zmienił się system aktywacji i poleceń. Nowy uczestnik do czasu zaksięgowania opłaty za pierwszy zakup nie będzie miał aktywnego linku partnerskiego, zatem nie będzie mógł polecać sklepu Familo. Te zmiany zwiększą obrót w grupach oraz uświadomią, że zakupy przez internet to sama przyjemność.
6. Łatwiej oszczędzać i zarabiać w Familo. Już przy zakupie własnym za 50 zł można otrzymać prowizję z grupy zakupowej. Wcześniej minimalną kwotą było 150 zł.
7. Nowy sposób rozliczania prowizji. Każdy produkt posiada dodatkową kwotę ZDP – Zysk do Podziału, która jest w całości przeznaczona dla partnerów. 20% z ZDP to cash back, 10% bonus lojalnościowy, 60% prowizja z pięciu pierwszych kręgów i 10% prowizja ‚rentierska’ z pozostałych kregów aż do dziewiątego.
8. Klonuj się! Został zniesiony limit klonów na koncie. Każdy może umieszczać w strukturze tyle klonów, ile jest w stanie robić obrotu. Minimalny obrót na klonie to 50 zł.
Szczegółowo powyższe zmiany omawiane są na firmowych spotkaniach przez internet na żywo (tzw. webinar) w każdy poniedziałek o 20:00 pod adresemwww.gvowebcast.com/conference,familo dla nowych osób zainteresowanych projektem Familo oraz w środy również o 20:00 dla zarejestrowanych użytkowników pod powyższym adresem.
Jeżeli już byłeś na prezentacji i chcesz już teraz brać czynny udział w projekcie Familo i zarabiać na własnych zakupach, to zapraszam do darmowej rejestracji na:www.familo.com.
Wystarczy kliknąć w powyższy link, a następnie otworzyć zakładkę „Rejestracja” i wypełnić dokładnie wszystkie wymagane pola formularza rejestracyjnego.
W razie pytań, czy też problemów z rejestracją, pisz na ( biznespartner@onet.com.pl podając w temacie „Familo-rejestracja:.
Serdecznie zapraszam:))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz