wtorek, 26 lutego 2013

Projekt finansowy FAMILO – zarabiaj na… znajomościach


W sieci powstało bardzo wiele projektów, oferujących zarabianie za pośrednictwem Internetu. Mimo to, każdy projekt finansowy zawierał pewne niejasności, mankamenty, które powodują brak zainteresowania większej grupy konsumentów.
FAMILO to projekt innowacyjny, który na podstawie jasnych i przejrzystych zasad pozwala na zarabianie na czynności, jaką wykonujemy niemalże codziennie – na zakupach…

Zarabianie przez polecanie – jak to działa?

Nie ma to wiele wspólnego z akwizycją, gdzie akwizytor często sprzedaje niesprawdzone, wątpliwej jakości produkty. Projekt finansowy, jakim jest FAMILIO opiera się na codziennych zakupach produktów znanych firm, sprawdzonych, które nie potrzebują akwizytora i reklamy, aby się sprzedać.
Zasada działania jest bardzo prosta, znana większości internautów. Jeśli ktoś zakupi produkt z polecenia osoby będącej uczestnikiem projektu, oczywiście przez zarejestrowanie się w całym systemie, osoba polecająca zyskuje rabat w wysokości ustalonych w regulaminie kwot finansowych. Cały projekt finansowy opiera się na aktywności osoby będącej jego członkiem – bez żadnych przymusowych opłat, zakupów, i ilości osób zachęconych do zakupu dziennie.
Nie. Projekt i osiągane w nim wyniki są całkowicie zależne od osób uczestniczących. To od nich zależy, czy zarabianie na zakupach będzie przynosić korzyści, czy wręcz przeciwnie – będzie tylko małoprocentowym rabatem na dokonywane zakupy.

Zarabianie na zakupach… ale jakich?

Działanie FAMILO nie opiera się na oferowaniu wyszukanych i nietypowych produktów, ale właśnie na przedmiotach codziennego użytku, które są sprawdzone i dostępne w większości sklepów na polskim rynku. Jedną z różnic jest ich niższa cena.
Projekt finansowy zakłada również zarabianie na samej czynności zakupu, czego nie można się spodziewać po zakupach dokonywanych w supermarketach.
Kolejnym rozwiązaniem, które wyróżnia ten projekt finansowy od innych, jest konieczność jego rekomendacji przez osobę, która sama jest członkiem platformy. Rozpoczynając więc swoją przygodę z programem, mamy bardzo rzetelne i sprawdzone źródło informacji dosłownie na wyciągnięcie ręki – osobę, która poleca. Ona rozwieje Twoje wątpliwości i zawsze można jej zadać nurtujące pytania.
Zakupy za pomocą takiego systemu łączą pewne podobne cechy z innymi platformami i sklepami internetowymi, działającymi w sieci. Jednym z nich jest darmowa rejestracjaoraz darmowa wysyłka powyżej pewnej kwoty zamówienia.
Mimo, że projekt finansowy FAMILO wyróżnia się innowacyjnością, to jednak czerpie z rzeczy dobrze znanych i już popularnych w Internecie. Jest to bardzo duży plus – ponieważ internauta nie wkracza do czegoś zupełnie obcego, gdzie wszystkie zasady i regulaminy będą całkowicie nowe.
Dodane ulepszenia i nowe opcje powodują, że projekt finansowy FAMILO staje się jednym z wygodniejszych rozwiązań w dobie dokonywania zakupów internetowych.
Kupowanie równe oszczędzaniu to już nie tylko mit, ale teraz już rzeczywistość. Tak naprawdę wszystko leży w rękach konsumenta, który w pogoni za innowacyjnością, zaczyna również oszczędzać (stając się prosumentem).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz