czwartek, 7 marca 2013

Tanie zakupy w Tesco


Tanie zakupy w Tesco
Chcesz robić tanie zakupy w markecie? Polecam Tesco. Znajdziesz tam wiele fajnych promocji.
Prawdopodobnie w innych marketach czy dyskontach natrafisz na podobne “promocje”
Czym się one charakteryzują? Ano tym, że cena promocyjna jest wyższa niż ta stara.
Nie wiedziałem, że na tym polegają promocje. Ale na naukę nigdy zbyt późno.Tanie zakupy to dla wielu rodzin priorytetowa sprawa, szczególnie, kiedy nie starcza na podstawowe artykuły. Nic więc dziwnego, że ci ludzie biegają z marketu do marketu i szukają okazji, aby kupić taniej to, co potrzebne do codziennego życia. Często nie zwracają uwagi na “drobne nieścisłości”.

A więc tanie zakupy to tez sztuka.

A gdyby przypatrzyć się dokładnie, uzbiera się ich całkiem sporo. A to 1 -2 dniowy okres przydatności, a to pomyłka w cenie, a to znowu mniejsze opakowanie a cena taka sama. Sporo tych drobiazgów.
Ewidentnym przykładem jest artykuł  Wojciecha Potaczka w warszawskim METRO.
…”Na własne oczy mogłem się przekonać, jak Tesco oszukuje ludzi. Obsługa umieściła nowe etykiety z promocyjnymi cenami, ale… zapomniała zdjąć stare. Nie mogłem uwierzyć w to, co widzę”…
Jak więc widzisz, tanie zakupy to nie zawsze tanie zakupy! Często okaże się, że są one wyjątkowo drogie.
Z moich informacji wynika, że takie praktyki są nagminnie stosowane przez większość dużych sieci handlowych.
Sprzyja temu szczególnie okres przedświąteczny, kiedy w sklepach panuje tłok i gorączka zakupowa ogarnia większość kupujących. Nie jesteśmy wtedy tak uważni i właśnie wtedy łatwo dajemy nabić się w butelkę.
Poniżej możesz przeczytać cały artykuł zamieszczony w Metro.
I co Ty na to? Pouczający artykuł, prawda?

Robiąc tanie zakupy, musisz uważać.

Wielkie korporacje starają się na wszystkie sposoby wykorzystać przedświąteczny szał zakupowy i fakt, że w tłoku i nerwowej atmosferze kupujący nie zawsze będzie dokładnie wszystko sprawdzał. Łatwiej wtedy wmówić mu coś, co nie zawsze jest zgodne z prawdą.
A więc zamiast dać się oszukiwać, zarejestruj się za darmo do Familo. Tu nikt Cię nie oszuka a kupisz naprawdę taniej, bezpieczniej i wygodniej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz